ДЕТСКИ ПАТИКИ 012215 NAVY

38317
599 ден
Во Продавница
1
Детали за производот

ДЕТСКИ ПАТИКИ 012215 NAVY

МАТЕРИЈАЛ: ПЛАТНО

ДОЛЖИНА НА СТОПАЛО ВО СМ:

№ 31 - 20 см.

№ 32 - 20.5 см.

№ 33 - 21 см.

№ 34 - 21.5 см.

№ 35 - 22.5 см.

№ 36 - 23 см
Зачувајте го овој производ за подоцна