Notice: Undefined index: options in /home/matstar/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

MATSTAR

чанти

MATSTAR

машки патики

MATSTAR

женски сандали

MATSTAR

Детски обувки

MATSTAR

Женски патики

MATSTAR

женски папучи

MATSTAR

женски
балетанки

MATSTAR

женски патики

Нашите брендови

Матстар

Нарачајте тука

+ 389 02 322 4350

Организирана испорака

Беспрекорана услуга

15
Продавници низ македонија
1
модели
1 +
задоволни клиенти

Нова колекција

4639668

Машки патики

удобни во секоја пригода

Балетанки

комфорт и стил

Чанти

врвен квалитет

Нашиот блог

Зошто треба да се гржиме за нашите стапала ?

Нозете ја издржуваат целата тежина на телото, ни помагаат да се движиме, едноставно да се чувствуваме живи!Човекот прави околу 8000 чекори секој ден. Нозете содржат повеќе коски во себе отколку кој било друг орган во нашето тело (¼ од целиот скелет на човекот), потоа 19 мускули, 107 жили и 250 000 потни жлезди .За да бидете сигурни дека вашите нозе ќе бидат здрави до старост мора внимателно да се грижите за нив.

Зошто обувките се толку важни ?

Кога последен пат сме помислиле за здравјето на нашите стапала? Погледнете ги Вашите обувки и помислете на пример дали е правилна нивната форма? Доколку одговорот е негативен, значи дека вашите стапала и нозе се далеку од завидна состојба.

Како да изберете правилни обувки ?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Click edit button change this

Нашите кленти

Одличен избор за целото семејство. Тука секогаш наоѓам тоа што ми е потребно. Богат асортиман, одлични цени и одличен квалитет. Се на едно место.
Андреј
Одличен квалитет за прифатливи цени, голем избор на разни модели. Персоналот во Мат Стар Штип услужливи пријатни и пред се љубезни
Даниела

Get Started

About

Features

Follow Us

Copyright 2018 © All rights Reserved. Design by Elementor